SKLEP ŽUPANA in DARILO občine Razkrižje

Dne 9. 6. 2020 je župan občine Razkrižje Stanko Ivanušič izdal sklep, da se sredstva namenjena šolskemu prevozu za učence do konca šolskega leta 2019/2020 zaradi posledic in ukrepov obvladovanja epidemije COVID-19 ter posledičnega neizvajanja šolskega prevoza v višini 2.000,00 EUR namenijo Osnovni šoli Janeza Kuharja Razkrižje, katera lahko sredstva uporabi za svoje potrebe.

Za dobljena sredstva se vsi iskreno zahvaljujemo in zagotavljamo, da jih bomo koristno porabili.

Župan je sklep predal ravnateljici v sredo, 10. 6. 2020. Ob tej priložnosti je skupaj s predstavniki občine učencem osnovne šole predal nahrbtnike, ki bodo s svojo barvo in odsevnim trakom skrbeli za to, da bodo učenci kot udeleženci v prometu hitreje opaženi, posledično varnejši.

Učenci so se nahrbtnikov zelo razveselili in obljubili, da jih bodo redno nosili.

Anica Šimonka, ravnateljica