Radio RSi na OS Razkrizje

V sredo, 23. oktobra smo pri uri izbirnem predmetu angleščina izvedli malo drugačno uro. Obiskala sta nas Korab Jorgacieski  in Lidija Petković iz Radia Slovenia International (RSI), ki predvaja tedensko 10 – minutno oddajo BACK TO SCHOOL. Oddaja je posneta na terenu, v njej pa sodelujejo učenci slovenskih osnovnih šol, ki v angleščini opisujejo določene besede, poslušalci radia pa potem ugibajo za katere besede  gre in se potegujejo za praktične nagrade.

Tokrat se je oddaja snemala na naši šoli, ustvarjalci pa so postali učenci 7., 8. in 9. razreda.  Pri snemanju so se zelo dobro odrezali in predvsem zelo uživali.

Vabimo vas, da spremljate oddajo BACK TO SCHOOL na valovih radia RSi s frekvenco 102,8 vsak torek in četrtek ob 14.20 in morda boste slišali prav naše učence.

Predvajane oddaje pa lahko slišite tukaj: apple 07.11moustache 21.11, Ketchup 3.12 , party 19 12pancakes 14.1.

Nevenka Serdt

učiteljica angleščine