Področno posamično tekmovanje v atletiki

V ponedeljek, 20. maja 2019, je na atletskem stadionu pri prvi osnovni šoli v Murski Soboti potekalo področno posamično tekmovanje v atletiki. Našo šolo je zastopalo 5 učencev, ki so se uvrstili iz medobčinskega tekmovanja v Ljutomeru. Ti učenci so: David Mulec, Nik Čavničar, Tea Jurkovič, Lea Jurkovič in Anja Kuhar.

David Mulec je tekmoval v disciplini teka na 600 metrov med mlajšimi učenci in osvojil prvo mesto. Nik Čavničar je v teku na 60 metrov dosege prvo mesto, Tea Jurkovič v skoku v daljino mlajše učenke prav tako prvo mesto, Lea Jurkovič v skoku v daljino deveto mesto in Anja Kuhar v teku na 1000 metrov starejše učenke 8. mesto.

Osvojili so tri zlate medalje, kar so vrhunski rezultati. Vsi trije imajo možnost za uvrstitev na državno tekmovanje 5. junija v Žalcu, na katerega se uvrstiš po času oz. razdalji od vseh učencev na področnih šolskih tekmovanj v Sloveniji.

Rezultate, si  lahko pogledate na tej povezavi.

Športni pozdrav in čestitke vsem!!!

Učitelj športa Saša Fišinger