Področno posamično tekmovanje v badmintonu

V četrtek, 24. januar 2019, je na Dvojezični osnovni šoli I v Lendavi potekalo področno posamično tekmovanje v badmintonu. Z naše šole se je tekmovanja udeležilo sedem učencev in učenk, ki so tekmovali v kategoriji mlajših učencev.

Tekmovanje je potekalo v dveh delih. V prvem delu so se učenci pomerili v skupinah vsak z vsakim, tisti ki so se uvrstili iz skupin naprej, so v drugem delu tekmovali na izpadanje. Naša šola je bila izjemno uspešna.

Pri mlajših dečkih je David Mulec dosegel 1. mesto,  Alen Pukšič 5. mesto in Blaž Grabar 7. mesto.

Dekleta so bila še uspešnejša in v kategoriji mlajših deklet dosegla prva štiri mesta. Prvo mesto je osvojila Tea Jurkovič, drugo mesto Maša Škafar, tretje mesto Ivana Ivezič in četrto mesto Ana Nemec.

Lahko smo samo ponosni, da imamo učence, ki so resnično uspešni na športnem področju.

ČESTITAMO !!!

Učitelj športa Saša Fišinger