Zahvala donatorjem

Ko se nam je lani spomladi zgodilo izobraževanje na daljavo, smo vsem učencem zagotovili potrebno računalniško opremo.

V letošnjem šolskem letu so se v času izobraževanja na daljavo pokazale dodatne potrebe po računalniški opremi. Družine z več otroki so nujno potrebovale več kot en računalnik,  nekaj starejših, dotrajanih računalnikov se je pokvarilo. Učencem smo dali v izposojo nekaj šolske opreme.

MIZŠ je šolam sofinanciralo nakup nove ali obnovljene informacijsko-komunikacijske tehnologije (IKT) za podporo izvajanja izobraževanja na daljavo. Nekaj sredstev smo morali zagotoviti sami. Pri tem nam je pomagalo podjetje Usnjarstvo Fišer z donacijo 250 EUR.

Rabljena prenosna računalnika, ki sta v zelo dobrem stanju in že v uporabi pri naših učencih, sta darovala Robert Baša in Ivana Novak.

Iskrena hvala vsem donatorjem!