Zimska šola v naravi 2018/19 - Dom Gorenje

Učenci 6. in 7. razreda so se od 11. do 15. februarja 2019 udeležili zimske šole v naravi. Bivali so v centru šolskih in obšolskih dejavnosti v domu Gorenje pri Zrečah. Šola v naravi je imela poudarek na alpskem smučanju v športnem centru Rogla, v popoldanskem času pa so učenci imeli še druge vsebine (naravoslovne, družboslovne, pohodništvo, plezanje, lokostrelstvo, športne igre,…). Učenci so se naučili osnove alpskega smučanja od osnovnih zavojev, zaustavljanja, vožnje z vlečnico, spoznali smučarsko opremo. Nekateri so že imeli nekaj smučarskega znanja in so svoje znanje nadgradili.

Domov so se vrnili zadovoljni, saj so vsi učenci uspešno opravili tečaj smučanja. Čestitke vsem učencem. Še nekaj fotografij s šole v naravi…

Vodja šole v naravi:
Učitelj Saša Fišinger