petek, 31. 5. 2019

Zaključek Bralne značke bomo letos obeležili z NOČJO BRANJA, ki bo v petek, 31. 5. 2019.

Namen te prireditve je sproščeno druženje, spodbujanje branja, domišljije in ustvarjalnosti otrok.

Na ta dan, petek, 31. 5. 2019, pridejo učenci nazaj v šolo popoldne ob 18. uri. (Dopoldne je pouk po urniku.) S sabo prinesejo:

• spalno vrečo/odejo in vzglavnik (po želji plišasto igračo za crkljanje in uspavanje)
  • najljubšo knjigo (pravljico, pesniško zbirko, mladinski roman, enciklopedijo) ali revijo
  • šolske copate
  • pižamo, čisto spodnje perilo, pribor za osebno higieno (razredna stopnja ima ščetke v šoli)
  • žepno svetilko/lučko.

DEJAVNOSTI

18.00     POZDRAV, ODHOD V DELAVNICE, USTVARJANJE

19.30     PREDSTAVITEV DEJAVNOSTI V AVLI

20.00     VEČERJA

20.45     ZABAVA V PIŽAMAH

21.30     NOČNO BRANJE V TELOVADNICI

22.30    NOČNI POČITEK

7.30    ZAJTRK

8.00     ODHOD DOMOV

Za privoz in odvoz poskrbite, prosim, starši.

Učenci so seznanjeni z delavnicami (plakati za posamezne delavnice so na ogled v jedilnici); vse bo objavljeno tudi na spletnih straneh šole.

Lep bralni in ustvarjalni pozdrav

mentorici BZ in snovalki prireditve Renata Vlaović, Mihaela Feuš