Zadnje obvestilo: SOBOTA, 17. 10. 2020

sobota, 17. 10. 2020

Spoštovani starši,

natančna navodila o organizaciji pouka vam bomo pošiljali preko eAsistenta za starše oz. elektronske pošte.

Prosimo vas, redno pregledujete e-pošto.

Hvala za razumevanje in sodelovanje.

Vse dobro vam želimo. Ostanite doma in ostanite zdravi!

kolektiv šole z ravnateljico Anico Šimonka

četrtek, 15. 10. 2020

Spoštovani starši,

zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2 se začasno, v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020, vzgojno-izobraževalno delo izvaja prilagojeno in sicer:

• učenci od 1. do vključno 5. razreda se izobražujejo v šoli,
  • učenci od vključno 6. do 9. razreda se izobražujejo na daljavo.

Izvajanje pouka na daljavo bo potekalo v skladu s priporočili, ki smo jih prejele šole.

• Natančna navodila bodo učenci dobili tekom tega tedna.
  • V pouk na daljavo so se dolžni vključiti vsi učenci (od 6. do 9. razreda).
  • Če vaš otrok nima potrebne opreme (računalnik, internet), nam sporočite čim prej (še danes) in vam bomo pomagali.

Verjamemo, da bomo tudi tokrat s skupnimi močmi in doslednim spoštovanjem ukrepov uspeli izboljšati trenutno epidemiološko situacijo.

Lepo vas pozdravljamo,

kolektiv šole z ravnateljico Anico Šimonka

Opomba: Obvestilo zapisano in povzeto po okrožnici MIZŠ z dne 14. 10. 2020, prejeto ob 21.05.