VPIS V VRTEC RAZKRIŽJE

Zaradi razglašene epidemije bomo vpis v vrtec Razkrižje za šol. leto 2020/21 izpeljali na daljavo v elektronski obliki.

Spoštovani starši!

VLOGO ZA VPIS V VRTECki jo najdete na spletni vrtca pod o vrtcu - VPIS V VRTEC, posredujete vrtcu na enega izmed načinov:

1. Prenesete na računalnik in jo v elektronski obliki izpolnjeno posredujete do najkasneje 10. aprila 2020 na naslov vrtec-razkrizje@guest.arnes.si
  2. Natisnete, izpolnite in skenirano pošljete po e–pošti do najkasneje 10. aprila 2020 na naslov vrtec-razkrizje@guest.arnes.si
  3. Natisnete, izpolnite in jo oddate v poštni nabiralnik (pri nekdanjem vhodu v vrtec, ob cesti za Usnjarstvo Fišer) do najkasneje 10. aprila 2020.

Če imate težave z elektronskim vpisom ali kakršna koli vprašanja, dileme smo vam z veseljem na voljo na tel. številki 041/394 099 (Petra Donša) med 10.00 in 12.00 ali na elektronskem  naslovu vrtec-razkrizje@guest.arnes.si

Ko bomo ponovno začeli delovati, vas bomo povabili na ogled vrtca in se najpozneje v mesecu avgustu tudi srečali z vsemi starši novincev.

Vabljeni!

Bodite dobro in ostanite zdravi.

Petra Donša, pomočnica ravnateljice za vrtec

Anica Šimonka, ravnateljica