SKRINJICA USTVARJALNOSTI

Dragi otroci, spoštovani starši,

v  tem času različnih omejitev najbolj pogrešamo  bližino prijateljev, vrstnikov.  Zaposleni v  vrtcu pa najbolj pogrešamo pristen stik z vami, vaše klepetanje in iskrice v očeh.

V želji, da ustvarimo nekaj pozitivnega in prijetnega,  smo za vas ustvarili  Skrinjico ustvarjalnosti in idej. Povezava se nahaja v meniju na vrhu spletne strani.

Sproti
jo bomo dopolnjevali zato pokukajte k nam večkrat. Tudi po tem, ko bo to neprijetno obdobje končno mimo.

Če vam popestri kakšno minutko vašega časa, potem je naš namen dosežen.

V kolikor potrebujete kakšen nasvet, pomoč ali  imate vprašanje, pobudo  smo vam na voljo na elektronski naslov vrtca: vrtec-razkrizje@guest.arnes.si ali pa na telefon 041/394099 (pedagoginja Petra).

Mislimo na vas in vam pošiljamo topel pozdrav,

vsi zaposleni v Vrtcu Razkrižje

IDEJE ZA STAROST 1-2